Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak

VENTO 247KHD10 BIAŁY + CANYON PAINTED METAL Meblościanka

1 669 zł

Dostępność7-8 tygodni

Oblicz wysokość raty
Ilość:

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 125.0000
Szerokość Nie
Wysokość Nie
Głębokość Nie
Koszt transportu 99 zł (paleta)
Producenci Helvetia

VENTO 247KHD10 BIAŁY + CANYON PAINTED METAL Meblościanka

Nowoczesna meblościanka z szafką pod telewizor i trzema szafkami wisżącymi pionowymi, z oświetleniem LED szafki TV dostępnym w opcji za dopłatą.

Meblościanka dostępna jest w modnym połączeniu laminatu białego super mat oraz laminatu w kolorze canyon painted metal.

Skład meblościanki:

- VENTO 40 - szafka RTV w kolorze biały super mat, z jedną głęboką szufladą po lewej stronie, i klapą w części środkowej. Przestrzeń z klapą dzielona na dwie częśći. Szafka posiada przestrzenie na sprzęt RTV oraz audio. Pomieści płyty i inne elektroniczne gadżety. Szerokość: 225 cm, wysokość: 47 cm, głębokość: 35 cm.
- VENTO 07 - szafka wisząca pionowa w kolorze biały super mat, z jednymi drzwiczkami otwieranymi na lewą stronę. Za drzwiczkami trzy półki. Szerokość: 30 cm, wysokość: 134 cm, głębokość: 37 cm.
- VENTO 07 - szafka wisząca pionowa w kolorze canyon painted metal, z jednymi drzwiczkami otwieranymi na lewą stronę. Za drzwiczkami trzy półki. Szerokość: 30 cm, wysokość: 134 cm, głębokość: 37 cm. W skład zestawu wchodzą dwie takie szafki.

Fronty szafek nie posiadają uchwytów. Fronty wystają delikatnie powyżej korpusów, co pozwala na ich wygodne otwieranie i zamyklanie. Meble wykonane są z wysokiej jakości płyt laminowanych, wyposażone w solidne, trwałe akcesoria. Szafki wiszące posiadają zawieszki szybkiego montażu, dzięeki którym można je wygodnie wieszać oraz regulować. Meble w paczkach, do samodzielnego montażu.

Meble z kolekcji VENTO to meblościanki oraz pojedyncze elementy dostęepne w różnych kolorach do wyboru. Można swobodnie komponować własny zestaw dostosowany do indywidualnych potrzeb.

VENTO 10