Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak

Rameta

rameta-baner.jpg

RAMETA.jpg

Przedmiotem działalności Spółdzielni Meblarskiej Rameta jest produkcja mebli tapicerowanych. Firma działa na rynku już od 1969 roku i w ciągu ponad 40 lat działalności stała się jedną z wiodących firm na rynku. W ciągu ostatniego dziesięciolecia nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Liczne inwestycje, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz oryginalne wzornictwo pomogły firmie stać się jednym z liderów w branży meblowej na polskim rynku. Produkty Rameta łączą wieloletnią tradycję i doświadczenie z elementami nowoczesności, a przy tym z funkcjonalnością mebli.

Spółdzielnia Meblarska Rameta zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników, a produkcja ma miejsce w trzech zakładach tapicerskich, zlokalizowanych w Raciborzu. Park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne maszyny i technologie produkcji, tj. obrabiarki CNC i piły panelowe sterowane numerycznie. Dzięki nim możliwe jest osiąganie wysokiej jakość mebli. Sprzedaż w Polsce odbywa się w ponad 500 salonach meblowych, ale znaczna część produkcji, bo około 50 % jest także eksportowana poza granice kraju. Meble Ramela można kupić m.in.: w Niemczech, Francji, Słowenii, Chorwacji, Bułgarii, Serbii i na Węgrzech.

Firma ciągle śledzi obowiązujące trendy i wymagania klientów. Dzięki temu tworzy wzory mebli, które zadowalają nawet bardzo wymagających klientów. Nowe, doskonalsze rozwiązania i materiały sprawiają, że meble są nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale także przykuwają uwagę ciekawym wyglądem. Oferta firmy jest bardzo szeroka i zawiera: narożniki, sofy, fotele, fotele rozkładane oraz pufy. Część mebli posiada funkcję rozkładania i spania, co sprawia, że są to meble wielofunkcyjne, a przy tym bardzo dobrze wykonane, dzięki czemu będą mogły być użytkowane przez długi czas. Klient może wybierać w szerokiej gamie kolorów oraz rodzajów tkanin. Dzięki temu łatwiej dokonać wyboru i dopasować meble do własnych wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Spółdzielni Meblarskiej Rameta i wybór mebli, które odmienią każde wnętrze.