Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak

DML PANEL PRZYŚCIENNY WYS. 53,5 CM KAMDUO ML

1 zł

Dostępność3 - 4 tygodnie

Oblicz wysokość raty

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 0.2000
Szerokość 1
Wysokość 53,5
Głębokość 1.8
Koszt transportu 40 zł (paczka)
Producenci KAM Kuchnie
 

* Wymagane pola

1 zł
Ilość:

KAMDUO ML PANEL PRZYŚCIENNY - panel przyścienny o wysokości 53,5 cm

Cena za 1 cm bieżący. Przy zamawianiu panelu należy podać ilość centymetrów.

Panel przyścienny w kolorze frontu laminowanego, o wysości 53,5 cm i grubości 1,8 cm. Maksymalna długośc do 240 cm.

KAMDUO ML KOLORY

System mebli kuchennych KAMDUO ML:

Nowy system mebli kuchennych KAMDUO ML posiada ponad 120 różnych szafek. W systemie wprowadzono lepszą organizację przestrzeni szuflad oraz wprowadzono szuflady o wzmocnionej nosności. W szufladach oraz drzwiczkach zastosowano system cichego domyku w standardzie. System mebli KAMDUO ML jest wykonywany w sześciu wariantach kolorystycznych, do wyboru mamy również 3 uchwyty metalowe dopasowane do kolorystyki frontów.

W szafkach kuchennych systemu KAMDUO ML zastosowano nowy modułowy podział szuflad. W szafkach z 3 szufladami, każda z szuflad ma inną wysokość co pozwala na swobodne zaplanowanie miejsca przechowywania produktów i przedmiotów kuchennych.

Charakterystyka mebli kuchennych KAMDUO ML

Korpusy szafek dolnych wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - buk jasny lub dąb szary. Głębokość korpusów szafek stojących - 49 cm. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w  wywietrzniki. Do wyboru są nóżki regulowane: 10 lub 15 cm (z płynną regulacją wysokości).

Korpusy szafek wiszących wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - buk jasny lub dąb szary. Głębokość korpusów to 30 cm i 56 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem.

Fronty wykonane z płyty akrylowanej, w wysokim połysk w kolorze - biały, szary i czarny oraz z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - buk jasny i dąb szary. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

Blaty R3 wykonane w technologii postforming, bardzo odporne na zarysowania. 

Grubość blatu 38 mm, kolory - buk jasny i beż piaskowy. Do złączenia blatów można zakupić aluminiowe listwy R3 (łączące, boczne, kątowe).

SZUFLADA DS KAMDUO ML

Szuflady DS typu metalbox z cichym domykiem o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 60, 70, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym w standardzie.

SZUFLADA DXS KAMDUO ML

Szuflady DSX z cichym domykiem i zwiększonej nośności oraz szerokości 50, 55, 60, 70, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym w standardzie.  

Podnośniki gazowe 60N w szafkach wiszących okapowych (np. DML WO2W8).

Uchwyty o rozstawie 160 mm.  Wykonane ze stopów metalu (biały, czarny, INOX)

ZAWIAS KAMDUO ML

Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach. 

KAMDUO ML

KAMDUO ML