Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak

Wybieramy wygodne łóżko do sypialni

Stawiamy na komfort . Śpimy jedną trzecią życia, dlatego pamiętajmy o komforcie snu .

Wygodny materac i piękne łóżko to podstawa. Pościel , narzuty to dopełnienie przytulnej sypialni .

Żyjemy w coraz to większym stesie i pośpiechu , warto więc zapewnić sobie komfort i możliwosć jak najszybszej regeneracji sił czyli - wygodny, spokojny sen.

Jeśli chcemy się wysypiać, musimy mieć wygodne łóżko. Wybór tego najlepszego jest sprawą bardzo indywidualną, ale są pewne uniwersalne zasady, którymi trzeba się kierować.

Wygodne łóżko - ważne wymiary

Wygodne łóżko dla jednej osoby powinno mieć minimum 90 cm szerokości. Natomiast dla dwojga 160 cm.

Oczywiście w ofercie sklepów są też węższe – 80-centymetrowe jednoosobowe czy 140-centymetrowe dwuosobowe - bo przecież warunki lokalowe nie zawsze pozwalają na wstawienie większych łóżek

Read More
| Wysłane przez Michał Piwoński

Salon jest wizytówką i zarazem sercem każdego domu. To właśnie w nim możemy dać upust słynnej staropolskiej gościnności przyjmując znajomych, rodzinę i przyjaciół. To właśnie tutaj domownicy przebywają najczęściej oglądając telewizję, czy tocząc rodzinne rozmowy.

Read More
| Wysłane przez Sylwester Kowal

Posiadanie w domu pupila wiąże się z nieustającym zostawianiem przez niego sierści na sofie, fotelu lub innych miejscach, na których wypoczywamy. Aby w szybki sposób pozbyć się niechcianych włosów...

Read More
| Wysłane przez Michał Piwoński

Usuwanie naklejek z mebli

06.11.2015 16:24

Na pewno każdy z Was posiada meble z dzieciństwa całe obklejone naklejkami. Niektóre z nich nie schodzą. Jest na to jednak prosty sposób. Na naklejki, które chcemy usunąć równomiernie nanosimy warstwę majonezu lub oleju. Najlepiej zostawić go na 30 min, aby tłuszcz mógł w nią dobrze wsiąknąć. Na końcu usuwamy je za pomocą szpatułki lub skrobaczki samochodowej.

Read More
| Wysłane przez Michał Piwoński