Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 79 889

Producenci
  1. ML Meble
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BALTICA

BALTICA meble pokojowe i biurowe

Bez wątpienia program BALTICA w kolekcji 2016 to propozycja połączenia nowoczesności ze spokojem, jaki daje zastosowany dekor z typowym usłojeniem dębowym. Umiarkowanie jasna kolorystyka mebla w połączeniu z jakże wyszukanym kolorem Toffi metalik sprawia, że w otoczeniu takiego zestawu kolorystycznego bardzo pozytywnie oddziałuje na nasze samopoczucie jak i w szczególności na wewnętrzny spokój.

Baltica meble pokojowe

Charakterystyczne proste, okalające korpus listwy MDF połączone ze sobą po przez zacięcie pod kątem 45 stopni to bez wątpienia element podnoszący atrakcyjność wizualną produktu. Dzięki zastosowanej szczególnie wysokiej technologii dla wykonania takich zacięć daje pewność idealnego łączenia się listew i nienaganny wygląd produktu finalnego.

szerokie cokoły stylowe

Na szczególne wyróżnienie zasługują zastosowane prowadnice szuflad, które umożliwią pełen wysuw. Ta funkcjonalność często nie jest doceniana przez Tych, którzy jeszcze się z nią nie spotkali. Wszyscy używający szuflady z pełnym wysuwem doceniają możliwość wyciągnięcia przetrzymywanych rzeczy w głębi szuflady bez konieczności wyjmowania pozostałych leżących w przedniej i środkowej jej części. W samej prowadnicy wbudowany jest również element hamujący, który w znacznym stopniu wycisza samo jej domknięcie i tym samym nie zakłóca harakterystycznym trzaskiem zamykanej szuflady.

szuflady na solidnych metalowych prowadnicach

Projektując program BALTICA w szczególności braliśmy pod uwagę funkcjonalność każdej z brył. I tak dla przykładu (BALTICA 04/S) w jej centralnej części wyposażona została w barek wraz z podświetleniem ledowym w opcji.

opcjonalne oświetlenie LED

 

Aż cztery bryły otrzymały funkcje witryny. Przydymione przeszklenia jak i bardzo atrakcyjne opcjonalne podświetlenie wnętrza witryn umożliwiają wykonanie wymagających aranżacji pokojów dziennych w eleganckim stylu. Sama szafa posiada odpowiednią głębokość aby powiesić na wieszaku ubrania, a co najważniejsze dzięki swej głębokości ubrania po prostu się nie gniotą.

Wiele brył świetnie wpasowujący się w pomieszczenia dzienne ale również i w gabinety. Wystarczyło dodać biurka aby stworzyć świetną ofertę gabinetową. Warto wprowadzić spokój i gustowny wygląd w tego rodzajach pomieszczenia, gdzie przebywamy większość swojego dnia.

biuro Baltica

 

DARMOWA DOSTAWA CAŁA POLSKA 

 

BALTICA