Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kupuj wg
Kategoria
Producenci
  1. Stolkar
Cena
  • 678 4345

Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Zestawy łazienkowe

Łazienka mieści się zwykle w jednym z najmniejszych pomieszczeń w naszych domach i mieszkaniach. Korzystają z niej wszyscy domownicy kilka razy dziennie, więc pomimo ograniczonego metrażu trzeba zadbać o to, aby była maksymalnie funkcjonalna. Dzięki naszym zestawom mebli urządzenie komfortowej i stylowej łazienki nie będzie już problemem.

Meble do każdej łazienki

Sklep meble-do oferuje zestawy łazienkowe z przeznaczeniem zarówno do dużych i małych łazienek. W małych wnętrzach najlepiej sprawdzą się zestawy takie jak Neptun, bądź Bonita II ponieważ zawierają mniej elementów. Bardziej rozbudowane zestawy takie jak Milena Biała Maxi, czy Pirelli Daglezja Bielona będą najlepszym wyborem do przestronnych wnętrz. Każda kolekcja mebli łazienkowych została stworzona tak, aby w pełni wykorzystać przestrzeń. Wąskie, ale wysokie szafki nie zajmują dużo miejsca, a są bardzo przestronne dzięki czemu pomieszczą rzeczy osobiste domowników takie jak ręczniki, czy kosmetyki. Idealnym rozwiązaniem są także szafki wiszące z lustrzanymi drzwiami, która spełnia dwojaką funkcję. Wybierając tego typu szafki maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń. Podobny efekt osiągniemy decydując się na szafkę pod umywalkę, w której pomieścimy np. wszystkie potrzebne środki czystości.

Odporne materiały

Wybierając wyposażenie do łazienki musimy zwrócić uwagę na inne aspekty, niż w przypadku mebli do sypialni, czy salonu. Warunki panujące w łazience są bardziej wymagające ze względu na wyższą temperaturę i wilgotność powietrza. Z tego względu warto postawić na zestawy mebli wysokiej jakości, które zostały wykonane z odpornych na wodę i wilgoć materiałów. Takie produkty oferują tacy producenci jak Stolkar, czy Szynaka Meble. Oferowane przez nich meble dostępne są w nowoczesnej stylistyce i ciekawej kolorystyce. W przypadku niektórych zestawów klient może wybierać wśród ponad 20 kolorach frontów, dzięki czemu w łatwy sposób stworzy swoją łazienkę marzeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu meble-do, który oferuje meble łazienkowe, które sprawią, że wieczorna kąpiel będzie jeszcze przyjemniejsza.

Zestawy łazienkowe