Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 186 598

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Szafki z szufladami

Brakuje Ci miejsca w łazience, ale nie chcesz wymieniać wszytskich mebli na bardziej pojemne? Jeśli tak to polecamy zapoznać się z naszą ofertą obejmującą m.in. szafki z szufladami. Praktyczne i pojemne szafki nie wymagają wiele miejsca, a pozwolą zorganizować przestrzeń i utrzymać w łazience ład i porządek.

Szafki z szufladami – praktyczne rozwiązania

Masz dość porozrzucanych ręczników, stojących na widoku kosmetyków i innych akcesoriów do pielęgnacji ciała? Jeśli nie masz głowy do kosztownych remontów i wymiany całego wyposażenia łazienki polecamy zakup dodatkowych szafek. Szafki, które propnujemy nie wymagają dużo miejsca. Najwęższe szafki z kolekcji Milena Biała mają szerokość 30 cm i głębokość niespełna 30 cm, dlatego zmieszą się w nawet niewielkich wnękach obok pralki lub umywalki. W wielu przypadkach nawet niewielkie przerganizowanie przestrzeni pozwoli wygospodarować wolne miejsce na dodatkową szafkę. 

Niektóre szafki oprócz szuflad posiadają dodatkowe półki, które sprawdzą się np do przechowywania ręczników, bądź artykułów hignienicznych. Dzięki temu każdy z domowników szybko znajdzie potrzebne mu rzeczy.

Meble do każdej łazienki

W przypadku łazienki o większej powierzchni nie musimy się tak bardzo ograniczać z ilością mebli. Wówczas możemy pokusić się o więcej funkcjonalnych elementów, które pomogą nam jeszcze łatwiej zorganizowac przestrzeń. Ciekawym pomysłem są szafki z miejcem na kosz na brudne ubrania. Dzięki temu nikt z gości nie będzie musiał oglądać naszych ubrań, które czekają na pranie. 

Chcesz urządzić oryginalną, nowoczesną łazienkę? W takim przypadku świetnie sprawdzą się szafki wiszące, które montuje się do ściany. Dzięki temu wnętrze sprawia wrażenie jeszcze większych niż w przypadku tradycyjnych mebli na nóżkach. 

W meble-do proponujemy szeroki wybór mebli, które sprawdzą się zarówno w bardzo małych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr, jak i w przestronnych wnętrzach, w których pomożemy urządzić małe SPA.

Szafki z szufladami