Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kupuj wg
Kategoria
Producenci
  1. LC Made In Italy
  2. Stolkar
  3. Szynaka
Cena
  • 113 681

Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Lustra i szafki z lustrem

W każdej łazience znajduje się duża ilość kosmetyków i przyborów toaletowych, które trzeba gdzieś schować. Nieestetycznie wygląda, jeżeli wszystkie rzeczy poukładane są na zewnątrz, na brzegu wanny czy umywalki. Do takiego pomieszczenia z niechęcią wpuszczany znajomych i innych odwiedzających nasz dom. Idealnym rozwiązaniem przedstawionej sytuacji, będą łazienkowe szafki z lustrem.

Lustro w łazience

Nikt z nas, nie wyobraża sobie łazienki bez choćby jednego lustra. To prawidłowo dobrane, będzie pełniło rolę nie tylko użytkową, ale także ozdobną. Tafla lustra powiększy optycznie małe wnętrze, nadając mu elegancji i harmonii. Projektanci są zgodni, że im mniejsza jest nasza łazienka, tym większe lustro powinniśmy do niej dobrać. Lustro o dużych wymiarach, sprawdzi się także przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Korzystając z niego ułożymy po kąpieli włosy, ogolimy zarost, czy umyjemy zęby.

Szafki wiszące

Łazienka jest zwykle tym miejscem w domu, które nie należy do największych. Czasem jest to na tyle niewielkie rozmiarowo pomieszczenie, że trudno tutaj wstawić jakieś dodatkowe meble. W opisywanych przypadkach idealnie sprawdzą się wiszące szafki z lustrem. Meble, z tej kategorii doskonale łączą w sobie funkcję szafki i lustra. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić sporo przestrzeni, ale także pieniędzy, które wydalibyśmy na dwa oddzielne produkty. Wisząca półka z łatwością pomieści większość przyborów toaletowych, kosmetyków, a nawet ręczniki. W naszym sklepie spotkają się Państwo z dużym wyborem mebli łazienkowych, gwarantujemy, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Lustra i szafki z lustrem