Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kupuj wg
Kategoria
Producenci
  1. Stolkar
Cena
  • 5 1866

Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

KUCHNIA KOLOR PATYNA STUDIO STOLKAR

System mebli kuchennych patynowanych dostępny w wielu drewnopodobnych kolorach oraz z różnymi rodzajami frontów do wyboru.

ALINA PATYNA

Idealna propozycja dla osób poszukujących klasycznego piękna. Przyciągające wzrok efekty stylistyczne mebli kuchennych Alina kryją przyjazne i funkcjonalne rozwiązania. Ciepła kolorystyka frezowanych frontów wprowadza atmosferę spokoju i przytulności.

ALINA PATYNA 

AMELIA PATYNA

Stylistyka mebli kuchennych Amelia nawiązuje do malowniczej Prowansji pełnej słońca i zapachu kwitnącej lawendy. Jasna, ciepła i miła dla oka kolorystyka harmonizuje z elementami zdobniczymi frontów i cermicznymi uchwytami. Ażurowe i przeszklone fronty budują wrażenie lekkości i swobody.

AMELIA PATYNA

ANNA PATYNA

Meble kuchenne w klasycznym wydaniu. Stworzone dla miłośników tradycyjnych wnętrz, stanowią kombinację wyszukanego stylu i maksymalnej funkcjonalności. Głęboko frezowane, przeszklone fronty i ceramiczne uchwyty tworzą spójną ponadczasową całość.

ANNA PATYNA

EWA PATYNA

Trwałość, funkcjonalność i wygoda. Ujmująca elegancja rustykalnego stylu. Harmonijna forma. Klasyczne i zawsze na czasie kolory. To elementy, które charakteryzują meble kuchenne Ewa. Zaprojektowane na potrzeby ludzi poszukujących piękna i wygody na codzień.

EWA PATYNA

ZOFIA PATYNA

Meble kuchenne Zofia zostały zaprojektowane dla osób o dużej wrażliwości na piękno domowego otoczenia. Idealnie wpisują się w duże wnętrza domów i rezydencji. Misternie wykonane elementy ozdobne, różnorodne typy frontów, piękne uchwyty zadowolą najbardziej wymagających koneserów poszukujących niebanalnych rozwiazań w swoim domu.

ZOFIA PATYNA

.

KUCHNIA KOLOR PATYNA STUDIO STOLKAR