Zadzwoń

tel.: 17 850 13 71 

Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kupuj wg
Kategoria
Producenci
  1. Stolkar
Cena
  • 5 2014

Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

ALINA BIAŁA KUCHNIA LAKIEROWANA STOLKAR

Jasne wnętrza są ostatnio niezwykle modne. Trend ten dotyczy każdego pomieszczenia, także kuchni. Jeśli marzysz o jasnym wnętrzu do przygotowywania posiłków, urządzonym w klasycznym stylu to najlepszym rozwiązaniem będzie wybór mebli z kolekcji Alina Biała Kuchnia Lakierowana Studio Stolkar. W kolekcji tej widać dbałość o najmniejsze detale. Meble mają prostą formę, ale zostały wykończone w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu mimo prostoty wyróżniają się na tle innych.

Szafki i szuflady dostępne w różnych rozmiarach sprawiają, że kolekcja ma nie tylko ciekawy design, ale jest również niezwykle praktyczna. Fronty wykonane z lakierowanych płyt MDF mają delikatny połysk, co nadaje im jeszcze większej elegancji. Dzięki dużej różnorodności uchwytów do wyboru można dodatkowo modyfikować ostateczny wygląd mebli w zależności od wizji i upodobań klienta.

Meble Alina Biała Kuchnia Lakierowana Studio Stolkar można dowolnie konfigurować. Opcja ta jest niezwykle przydatna szczególnie w trudno ustawnych i małych kuchniach. Sprawdza się także w przypadku klientów, którzy chcą mieć kuchnię szytą na miarę. Każdy posiada inną wizję swojego mieszkania i różne oczekiwania, dlatego wychodzimy naprzeciw tym potrzebom.

Efektowny design to nie wszystko. W przypadku mebli kuchennych zależy nam przede wszystkim na ich funkcjonalności i komfortowym korzystaniu z nich. W każdej kuchni, ale szczególnie w tych niewielkich, niezwykle istotne jest maksymalne wykorzystanie każdego centymetra dostępnej powierzchni. Jest to możliwe dzięki głębokim dolnym szafkom, pojemnym szufladom oraz możliwości modyfikowania ilością szaf w zestawie. System cichego otwierania i zamykania frontu oraz zamontowane we frontach uchylnych podnośniki gazowe to gwarancja komfortowego korzystania z kuchni każdego dnia. Dzięki temu korzystanie z kuchni stanie się nie tylko obowiązkiem, ale przyjemnością. Produkty Fabryki Mebli Stolkar sprawiają, że nawet najmniejsza kuchnia może być w pełnie funkcjonalna i dopracowana w każdym szczególe.

ALINA BIAŁA KUCHNIA LAKIEROWANA STOLKAR